2018/2019

Home / Naše úspěchy / 2018/2019
2018/2019

Naše úspěchy 2018/2019

Talent okresu Prachatice 2018

Hana Bednaříková – fagot, uč. Petra Vališová

Lucie Vališová – lesní roh, uč. Karel Škvrna

Jan Krejsa – trubka, uč. Martin Vališ

Jakub Kohout – pístový trombon, uč. Karel Škvrna

talent1talent1talent1  


Mladý módní návrhář Třeboň 2019 – výtvarná soutěž

Natálie Minaříková – 2. místo

Johana Markesová – 1. místo

Klára Koldová – 2. místo

Simona Kortusová – 3. místo

 


Okresní kolo soutěže ZUŠ – komorní hra s převahou dechových nástrojů

Vimperk, 22. 2. 2019

Výsledková listina – Komorní hra s převahou dechových nástrojů (Okresní kolo – Prachatice – 5 soutěžících)

talent1talent1talent1talent1talent1talent1talent1talent1talent1talent1talent1 


Okresní kolo soutěže ZUŠ – hra na akordeon

Prachatice, 28. 2. 2019

Výsledková listina – Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry) (Okresní kolo – Prachatice – 6 soutěžících)

 okresni kolo prach


Krajské kolo soutěže ZUŠ – komorní hra s převahou dechových nástrojů

Sezimovo Ústí 6. 3., Vimperk 8. 3., Dačice 22. 3. 2019

Výsledková listina – Komorní hra s převahou dechových nástrojů (Krajské kolo – Jihočeský kraj – 1 soutěžící)

Výsledková listina – Komorní hra s převahou dechových nástrojů (Krajské kolo – Jihočeský kraj – 2 soutěžící)

Výsledková listina – Komorní hra s převahou dechových nástrojů (Krajské kolo – Jihočeský kraj – 3 soutěžící)

 krajkolo1krajkolo2krajkolo3krajkolo4krajkolo3krajkolo3


Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na akordeon

Třeboň, 25., 26. 3. 2019

Výsledková listina – Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry) (Krajské kolo – Jihočeský kraj – 5 soutěžících)


Ústřední kolo soutěže ZUŠ  – komorní hra s převahou dechových nástrojů

Liberec, 26. – 27. 4. 2019

  1. Cena Saxofonové kvarteto – Nela Nová, Sára Sládková, Štěpánka Binderová, Jiří Jůzek (uč. Magdaléna Probstová, DiS.)
  1. Cena Trio lesních rohů – Lucie Vališová, Denisa Holínová, Julie Vališová (uč. Karel Škvrna)
  1. Cena Trumpetové kvarteto – Jan Krejsa, Prokop Fürst, Jeffrey Waltman, David Košnař (uč. Martin Vališ, DiS.)

saxofonove kvartetotrio lesnich rohutrumpetove kvarteto


Krajské kolo soutěže ZUŠ – literárně-dramatický obor

Jindřichův Hradec, 5. 4. 2019

Bronzové pásmo

diplom ldo 2019diplom ldo 2019 1


PRAŽSKÝ FILMOVÝ KUFR

Čestné uznání – film Voda (Petra Hrubá, Anna Tomášková)

ZLATÉ SLUNCE – DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM – zemské finále

Čestné uznání a postup – film Cesta Životem

1. místo a cena Safari, postup – film Voda

ZLATÉ SLUNCE – BLANSKO – REPUBLIKOVÉ finále

Čestné uznání – film Cesta Životem

1. místo – film Voda (postup na soutěž neprofesionálních filmů do Rychnova nad Kněžnou)

Cena asociace pro filmovou a audiovizuální tvorbu – Jiřina Fleischmannová