2017/2018

Home / Naše úspěchy / 2017/2018
2017/2018

Naše úspěchy 2017/2018

Ústřední kolo soutěže ZUŠ – hra na dechové nástroje – Praha

1.cena                  Julie Vališová – lesní roh
1.cena                  Lucie Vališová – lesní roh
1.cena                  Jakub Kohout – pístový trombon
2.cena                  Jan Krejsa – trubka
2.cena                  Denisa Holínová – lesní roh
2.cena                  Hana Bednaříková – fagot

ZUS soutez1 ZUS soutez2 ZUS soutez3 ZUS soutez4


 

Talent okresu Prachatice

Nominace: Barbora Švábková – klavír, uč. Mgr. Jan Tláskal
Ocenění: Ondřej Fleischmann, Vítek Fleischmann, Anna Tomášková, Bára Kučerová, Sára Pankratzová – všichni výtvarný obor, uč. Jiřina Fleischmannová

 


Okresní kolo soutěže ZUŠ – sólový a komorní zpěv – ZUŠ Prachatice

Výsledky najdete zde.

Okresní kolo soutěže ZUŠ - sólový a komorní zpěv

 


Okresní kolo soutěže ZUŠ – dechové nástroje – ZUŠ Vimperk

Výsledky najdete zde.

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeOkresní kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeOkresní kolo soutěže ZUŠ - dechové nástroje

 


Okresní kolo soutěže ZUŠ – taneční obor – Prachatice

Zlaté pásmo – choreografie Kominík pro štěstí
Zlaté pásmo – choreografie Krása v nás
Zlaté pásmo – choreografie Oživlé panenky
Stříbrné pásmo – choreografie Nedorozumění

Učitelka: Viera Bagáčová

Okresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční obor

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční obor

 


Krajské kolo soutěže ZUŠ – dechové nástroje dřevěné – Dačice

Krajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeKrajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeKrajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástroje

 

Výsledková listina – Hra na dechové nástroje (Krajské kolo – Jihočeský kraj – 2 soutěžící)

Výsledková listina – Hra na dechové nástroje (Krajské kolo – Jihočeský kraj – 5 soutěžících)

 


Krajské kolo soutěže ZUŠ – dechové nástroje žesťové, Jindřichův Hradec

Krajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeKrajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeKrajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástroje

 

Výsledková listina – Hra na dechové nástroje (Krajské kolo – Jihočeský kraj – 9 soutěžících)

 


Krajské kolo soutěže ZUŠ – sólový a komorní zpěv České Budějovice

Krajské kolo soutěže ZUŠ Krajské kolo soutěže ZUŠ Krajské kolo soutěže ZUŠ

 

Výsledková listina – Sólový a komorní zpěv (Krajské kolo – Jihočeský kraj – 4 soutěžící)

 


Výtvarná soutěže Mladý módní návrhář Třeboň

Sofie Sichingerová – 1. místo
Michaela Kukačková – 1. místo
Natálie Minaříková – 1. místo
Eliška Turková – zvláštní ocenění


Krajské kolo soutěže ZUŠ – bicí nástroje – České Budějovice

Výsledkovou listinu najdete zde.

Krajské kolo soutěže ZUŠ Krajské kolo soutěže ZUŠ

 


Krajské kolo soutěže ZUŠ – taneční obor – České Budějovice

Čestné uznání choreografie Krása v nás

Krajské kolo soutěže ZUŠ Krajské kolo soutěže ZUŠ Krajské kolo soutěže ZUŠ