Professional and reliable web hosting reviews and hosting guide. InMotion Reviews and testimonials customer ratings.

Naše úspěchy 2016/2017

Okresní kolo soutěže ZUŠ - housle, kytara - 16. 2. 2017, Prachatice

Housle 0. kategorie 1. místo Rozálie Fürstová uč. Mgr. Hedvika Vavříková
Kytara 0. kategorie 2. místo Vincent Jirouš uč. Helena Szpuková
2. místo Ester Havrdová uč. Helena Szpuková
III. kategorie 2. místo Jolana Hanzalová uč. Helena Szpuková
V. kategorie 1. místo s postupem Ondřej Havrda uč. Helena Szpuková
VI. kategorie 1. místo Andrea Hiklová uč. Helena Szpuková

Okresní kolo soutěže ZUŠ - housle, kytara

 


Okresní kolo soutěže ZUŠ - klavír - 23. 2. 2017, Vimperk

0.kategorie 1. místo s postupem Kristina Bártíková, uč. František Zach, DiS.
2. místo Eliška Eignerová, uč. Mgr. Jana Zíková
I.kategorie 1. místo s postupem Gabriel Ištok, uč. Mgr. Jana Zíková
II.kategorie 1. místo s postupem Barbora Švábková, uč. Mgr. Jan Tláskal
2. místo Kristýna Rychtářová, uč. Mgr. Jan Tláskal
2. místo Markéta Žampachová, uč. Mgr. Jana Zíková
3. místo Magdaléna Doulová, uč. Mgr. Jan Tláskal
III. kategorie 2. místo Lenka Mašková, uč. Mgr. Jana Zíková
V. kategorie 2. místo Natálie Uhříčková, uč. Mgr. Jana Zíková
2. místo Klára Bartůšková, uč. Mgr. Jana Zíková
2. místo Michal Kavlík, uč. Lenka Smahová
X. kategorie 2. místo Lucie Jiroušková, uč. Mgr. Jana Zíková

Okresní kolo soutěže ZUŠ - klavír

 


Mladý módní návrhář - Třeboň

1. Místo Natálie Minaříková  I. kategorie
Bára Kučerová I. kategorie
Silva Voldřichová I. kategorie
Michaela Kukačková II. kategorie

Uč. Jiřina Fleischmannová

 


Krajské kolo soutěže ZUŠ - klavír - 21. 3. 2017, Český Krumlov

0. Kategorie 3. místo Kristina Bártíková, uč. František Zach, DiS.
I.Kategorie čestné uznání Gabriel Ištok, uč. Mgr Jana Zíková
II. kategorie 2. místo Barbora Švábková, uč. Mgr. Jan Tláskal

Krajské kolo soutěže ZUŠ - klavír - 21. 3. 2017

 


Krajské kolo soutěže ZUŠ - kytara - 4. 4. 2017, České Budějovice

V. kategorie čestné uznání Ondřej Havrda, uč. Helena Szpuková

 


Krajské kolo soutěžní přehlídky výtvarného oboru - 6. - 7. 4. 2017, Třeboň

Fotografická tvorba žáků: bronzové pásmo Petra Hrubá
bronzové pásmo Linda Pištěková
bronzové pásmo Jiřina Stuchelová

Řady výtvarných prací a projekty: bronzové pásmo kolektivní práce ZUŠ Vimperk

Multimediální tvorba: stříbrné pásmo a postup do ústředního kola Po rysí stopě

 


Krajské kolo soutěžní přehlídky dechových orchestrů - 7. 4. 2017, Vimperk

II. c kategorie 1. místo s postupem do ústředního kola Dechový orchestr ZUŠ Vimperk, dirigent Petr Staněk

 


Stránky vyrobila a provozuje IT Profi s.r.o. Joomla 2.5 Templates designed by Website Hosting