Professional and reliable web hosting reviews and hosting guide. InMotion Reviews and testimonials customer ratings.

Naše úspěchy 2015/2016

NOVOHRADSKÁ FLÉTNA
13. 5. 2016

Kategorie A2 - Hana Bednaříková, 2. cena
Učitel: Mgr. Petra Vališová

 Hana Bednaříková, učitel: Mgr. Petra Vališová

 


ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ – Komorní hra s převahou dechových nástrojů
ZUŠ Orlová, 6. - 7. 5. 2016

Kategorie III. c žesťové kvinteto - David Herc, Matyáš Vilam, Jiří Půbal, Martin Probst, David Narin, Alice Podskalská, 2. místo
Učitel: Karel Škvrna

David Herc, Matyáš Vilam, Jiří Půbal, Martin Probst, David Narin, Alice Podskalská Petr Picek, František Jungvirt, Kateřina Bláhová, Jakub Kohout, Zdeněk Fidler

 


KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ – Hra na akordeon – sólo a komorní hra,
Třeboň 22. – 23. 3. 2016

Kategorie 0. Alice Podskalská, 3. místo

Kategorie VI. Petra Zíková, 2. místo

Kategorie II. a komorní hra
Akordeonové trio Petra Zíková, Josef Kouba, Martin Štrobl, 3. místo, uč. Tomáš Rožboud

Petra Zíková Akordeonové trio

 


KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ – Komorní hra s převahou dech. nástr. dřevěných,
České Budějovice, 21. - 22. 3. 2016

Kategorie I. b Trio zobcových fléten Hana Bednaříková, Sára Sládková, Anna Perglerová, 2. místo, uč. Petra Vališová

Kategorie III. a Klarinetové trio Tereza Zámečníková, Adéla Vokounová, Petra Hrubá, 2. místo, uč. Petr Staněk

Kategorie IV. a Saxofonové trio Martina Hercová, Tereza Procházková, Kateřina Gottwaldová, 2. místo, uč. Petr Staněk

Kategorie III. a Klarinetové kvarteto Tereza Zámečníková, Jan Heřta, Adéla Vokounová, Václav Krejsa, 1. místo

Trio zobcových fléten Klarinetové trio Saxofonové trio Klarinetové kvarteto

 


KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ – Komorní hra s převahou dechových nástrojů žesťových, Vimperk 17. 3. 2016

Kategorie III.c Žesťové kvinteto David Herc, Matyáš Vilam, Jiří Půbal, Martin Probst, David Narin, 1. místo s postupem, absolutní vítěz, uč. Karel Škvrna

Kategorie IV.c Žesťové kvinteto Petr Picek, František Jungvirt, Kateřina Bláhová, Jakub Kohout, Zdeněk Fidler, 1. místo s postupem, uč. Karel Škvrna

Kategorie III.d Duo trubek s doprovodem klavíru Jakub Korbel, Zdeněk Peleška, Jana Tomášková, 2. místo

Kategorie IV.d Duo trubek s doprovodem klavíru Petr Picek, David Herc, Lucie Jiroušková 1. místo, uč. Martin Vališ, Jan Hrdlička, Jana Zíková

2 tr+kl st. 2 tr+kl st. 2 tr+kl st. 2 tr+kl st. 2 tr+kl st.

 


OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ – hra na akordeon

1. kategorie Alice Podskalská 1. místo s postupem
3. kategorie Daniela Hadravová 2. místo
5. kategorie Martin Štrobl 2. místo
6. kategorie Josef Kouba 2. místo Petra Zíková 1. místo s postupem

Akordeonové trio (Kouba, Štrobl, Zíková) 1. místo s postupem Všichni žáci jsou ze třídy Tomáše Rožbouda. Krajské kolo se koná 22. a 23. 3. 2016 v Třeboni.

uspech uspechtrio

 


Okresní kolo soutěže MŠMT, hra na dechové nástroje, 11. 2. 2016, ZUŠ Vimperk

Výsledky žáků ZUŠ Vimperk

Zobcové flétny:

I. c Trio zobcových fléten, uč. Petra Vališová – 1. místo s postupem
II. c Kvarteto zobcových fléten, uč. Martin Vališ – 1. místo s postupem

Dřevěné nástroje:

III. a Flétnové duo I., uč. Lenka Vališová – 2. místo
Flétnové duo II., uč. Lenka Vališová – 2. místo
Klarinetové trio, uč. Petr Staněk – 1. místo s postupem
Klarinetové kvarteto, uč. Pavel Vališ – 1. místo s postupem
IV. a Saxofonové trio, uč. Petr Staněk – 1. místo s postupem

Žesťové nástroje:

III. b Žesťové kvinteto, uč. Karel Škvrna – 1. místo s postupem
III. c Duo trubek s doprovodem klavíru, uč. Hrdlička, Vališ M., Zíková – 1. místo s postupem
IV. b Žesťové kvinteto, uč. Karel Škvrna – 1. místo s postupem
IV. c Duo trubek s doprovodem klavíru, uč. Hrdlička, Vališ M., Zíková – 1. místo s postupem

klarinetove-kvarteto2tr2tr2

 kvinteto-mkvartetokvinteto

saxofontriozf

 

Stránky vyrobila a provozuje IT Profi s.r.o. Joomla 2.5 Templates designed by Website Hosting