Professional and reliable web hosting reviews and hosting guide. InMotion Reviews and testimonials customer ratings.

Naše úspěchy 2014/2015


Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje, Liberec, 22.-23.5.2015

FOTOGALERIE

2. místo Tereza Zámečníková klarinet, 3. kategorie uč. Petr Staněk
2. místo František Jungvirt trubka, 7. kategorie uč. Karel Škvrna
2. místo Filip Hrdlička trubka, 8. kategorie uč. Karel Škvrna
1. místo Jakub Kohout pístový trombon, 4. kategorie uč. Karel Škvrna


Krajské kolo soutěže ZUŠ - dechové nástroje žesťové Žestě Žestě
27. 3. 2015, ZUŠ Jindřichův Hradec
1. místo s postupem do ústředního kola Jakub Kohout - pístový trombon, 4. kategorie
1. místo s postupem do ústředního kola František Jungvirt - trubka, 7. kategorie
1. místo s postupem do ústředního kola Filip Hrdlička - trubka, 8. kategorie
1. místo (náhradník na postup) Zdeněk Fidler - tuba, 6. kategorie
1. místo Petr Picek - trubka, 6. kategorie
1. místo Jakub Korbel - trubka, 3. kategorie
1. místo Jan Krejsa - trubka, 0. kategorie
1. místo Lucie Vališová - lesní roh, 0. kategorie
2. místo Matyáš Vilam - trubka, 1. kategorie
2. místo Kateřina Bláhová - lesní roh, 6. kategorie
3. místo Filip Schartner - lesní roh, 3. kategorie


Krajské kolo soutěže ZUŠ - dechové nástroje dřevěné Dřeva
25. 3. 2015, ZUŠ Dačice
1. místo s postupem do ústředního kola Tereza Zámečníková - klarinet, 3. kategorie
1. místo Martina Hercová - saxofon, 7. kategorie
2. místo Kateřina Gottwaldová - příčná flétna, 6. kategorie
Čestné uznání Adéla Billová - zobcová flétna, 5. kategorie

 


Krajské kolo soutěže ZUŠ - bicí nástroje Kryštof Janečka Jaromír Moravec
20. 3. 2015, ZUŠ České Budějovice
2. místo Jaromír Moravec, 1. kategorie
2. místo Kryštof Janečka, 1. kategorie


Krajské kolo soutěže ZUŠ - zpěv
4. 3. 2015, ZUŠ Tábor
3. místo Michaela Zámečníková, 1. kategorie
3. místo Adéla Billová, 4. kategorie


Okresní kolo soutěže ZUŠ - hra na dechové nástroje
4., 5.3.2015, ZUŠ Vimperk
Výsledková listina (PDF dokument)

zeste zobcovefeltny klarinetysaxofony fletny


Výtvarná soutěž - Mladý módní návrhář 2015
Kategorie 2. A 1. místo Anna Kučerová
Zvláštní ocenění poroty za návrhy inspirované disco hudbou: Klára Kučerová
Učitel: Jiřina Fleischmannová


Okresní kolo soutěže ZUŠ - taneční obor
2. 3. 2015, ZUŠ Prachatice
Přímý postup choreografie - Umírající Labuť
Návrh na postup choreografie - Zimní romance
Návrh na postup choreografie - Zvonky
Účast choreografie - Ve větru

Taneční obor    Pamtnlist-Umrajclabu    Pamtnlist-Vevtru    Pamtnlist-Zimnromance   Pamtnlist-Zvonky

 

 

 

 


Okresní kolo soutěže ZUŠ - sólový zpěv
26. 2. 2015, ZUŠ Prachatice
0. kategorie 1. místo s postupem Michaela Zámečníková
1. kategorie 2. místo Natálie Uhříčková
4. kategorie 1. místo s postupem Adéla Billová
Učitel: Kateřina Falcníková, DiS.


Okresní kolo soutěže ZUŠ - bicí
26. 2. 2015, ZUŠ Prachtice
1. kategorie 1. místo s postupem Kryštof Janečka
1. místo s postupem Jaromír Moravec
4. kategorie 1. místo Matyáš Bláha
Učitel: Pavel Koldinský, DiS.


Naturvision 2014 - výtvarná soutěž
5. - 10. místo - Lucie Matheislová


Talent okresu Prachatice 2014
Nominovaní: Petra Hrubá, Denisa Nováková

Stránky vyrobila a provozuje IT Profi s.r.o. Joomla 2.5 Templates designed by Website Hosting