Professional and reliable web hosting reviews and hosting guide. InMotion Reviews and testimonials customer ratings.

Naše úspěchy 2006/2007

Talent okresu Prachatice - 2006


úspěšní

    Tomáš Doležal          Barbora Černá        Alena Medková        Marek Probst     
                  trubka                  lesní roh               příčná flétna             tenor                


Výsledková listina okresního kola soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů
14. 2. 2007, ZUŠ Vimperk

Kategorie I.a      1. místo s postupem   Klarinetové trio ZUŠ Stachy (Vintr, Carvan, Brabec)
                           2. místo                       Duo altových ZF ZUŠ Vimperk (Kasalová, Železná)
                        3. místo                       Klarinetové duo ZUŠ Vimperk (Haisl, Procházková)
Kategorie II.a     1. místo s postupem   Soubor zobcových fléten ZUŠ Vimperk (Chalupová, Kučerová, Bednaříková, Navrátilová,
Klímová, Simetová)
                            1. místo s postupem   Flétnové trio ZUŠ Vimperk (Šimonová, Reichmanová, Předotová)                          
                            1. místo s postupem   Klarinetové duo ZUŠ Vimperk (Navrátil, Švarcová)
                            2. místo                      Flétnové duo ZUŠ Vimperk (Rozhoňová, Litvanová)
                            3. místo                      Flétnové duo ZUŠ Vimperk (Kaslová, Šochmanová)
Kategorie III.a     1. místo s postupem   Klarinetové kvarteto ZUŠ Vimperk (Kriška, Kubec, Mráz, Říha)
                            1. místo s postupem   Klarinetové kvarteto ZUŠ Prachatice (Ragáč, Chalupský,Pudivítr,
                            1. místo s postupem   Flétnové kvinteto ZUŠ Vimperk(Szpuková, Roblová, Haislová, Vaňková, 
                            2. místo                      Klarinetové trio ZUŠ Vimperk (Hédl, Hercik, Žižková)
                            3. místo                      Flétnový kvartet ZUŠ Prachatice(Fellnerová,Černá,Pfeferová,Zemková)
                            3. místo                      2 klarinety a fagot ZUŠ Stachy (Stropnický, Slanec, Kluibr)
Kategorie II.c     1. místo s postupem    2 příčné flétny a cembalo ZUŠ Stachy(Musilová,Kramlová,Voldřichová)
Kategorie III.c    1. místo s postupem    Flétnové duo a cembalo ZUŠ Vimperk (Szpuková,Bednaříková,
Kategorie II.b     1. místo s postupem    Žesťové kvinteto ZUŠ Vimperk (Hrdlička, Stašová P.,Beránek,Janda, 
                            1. místo s postupem    Hornové trio ZUŠ Vimperk (Hubáčková, Stašová J.,Malíková)
                            1. místo s postupem    Dueto – baryton+tenor ZUŠ Prachatice (Fencl M., Fencl F.)
Kategorie III.c     1. místo s postupem    Žesťové kvinteto ZUŠ Vimperk (Doležal, Mráz, Černá,Tobisch, Probst)
Výsledková listina okresního kola soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
14. 2. 2007, ZUŠ Vimperk
0. kategorie         1. místo                       Houslové duo ZUŠ Stachy (Szpuková, Mráčková)
I. kategorie          1. místo s postupem    Houslové duo ZUŠ Stachy (Holubová, Kramlová)
                             1. místo                       Houslové trio ZUŠ Stachy (Holubová, Vavříková, Kramlová)

Umístění žáků ZUŠ Vimperk v krajském kole soutěže ZUŠ, 2. března 2007, Dačice

Kategorie II.a

2. místo               Klarinetové duo (Navrátil, Švarcová)

3. místo               Soubor zobcových fléten (Chalupová,Kučerová,Bednaříková,Navrátilová, Klímová, Simetová)

3. místo               Flétnové trio (Šimonová, Reichmanová, Předotová)                   

 

Kategorie III.a

1. místo               Klarinetové kvarteto (Kriška, Kubec, Mráz, Říha)

2. místo               Flétnové kvinteto (Szpuková, Roblová, Haislová, Vaňková, Rejšková)

 

Kategorie III.c

2. místo               Flétnové duo a cembalo (Szpuková,Bednaříková,Hradecká)

 

Kategorie II.b

1. místo               Hornové trio (Hubáčková, Stašová J.,Malíková)    (náhradník na postup)

2. místo               Žesťové kvinteto (Hrdlička, Stašová P.,Beránek,Janda, Toth)

 

Kategorie III.c

1. místo s postupem      Žesťové kvinteto (Doležal, Mráz, Černá,Tobisch, Probst)


Krajské kolo soutěže ZUŠ – orchestry 9. 3. 2007 

Dechový orchestr ZUŠ Vimperk  1. místo s postupem

Dirigent: Petr Staněk

 

Taneční orchestr    1. místo – náhradník na postup

Dirigent, vedoucí: Karel Škvrna, Jan Hrdlička


Ústřední kolo soutěže ZUŠ, 13.–14.4 2007 Vysoké Mýto 

Žesťové kvinteto – 2. místo

Hornové trio – 1. místo

 

 


Ústřední kolo soutěže ZUŠ – Litvínov 30.4.2007 

kategorie 1.b

Dechový orchestr ZUŠ Vimperk  3. místo

Dirigent: Petr Staněk

Stránky vyrobila a provozuje IT Profi s.r.o. Joomla 2.5 Templates designed by Website Hosting