Professional and reliable web hosting reviews and hosting guide. InMotion Reviews and testimonials customer ratings.

Naše úspěchy 2005/2006

Talent okresu Prachatice - 3.11.2005

 

Umělecká kategorie 10 – 15 let Barbora Černá - lesní roh

Umělecká kategorie 16 – 19 let Iva Píšová – výtvarný obor

 

 

předávání cen (Iva Píšová, Barbora Černá) Barbora Černá

 

Barbora Černá Diplom (Iva Píšová)

 

 


 

Okresním kolo národní soutěže ZUŠ ve hře

na dechové nástroje dřevěné

31.1. 2006 Prachatice

 

Zobcová flétna
2. kategorie	1. místo		Kateřina Kučerová		Martin Vališ

3. kategorie	3. místo		Eliška Oltová		Jan Hrdlička

5. kategorie	1. místo s postupem	Bedřiška Simetová		Martin Vališ


Příčná flétna

1. kategorie	3. místo			Šárka Šochmanová		Lenka Vališová

2. kategorie	3. místo			Lenka Reichmannová	Lenka Vališová

3. kategorie	1. místo s postupem 		Přemysl Filous		Lenka Vališová
	 	3. místo			Šárka Rejšková

4. kategorie	1. místo			Šárka Vaňková		Lenka Vališová
		2. místo			Tereza Roblová		Lenka Vališová

6. kategorie	1. místo s postupem		Barbora Szpuková		Lenka Vališová
		3. místo			Lucie Bednaříková		Lenka Vališová
		3. místo			Marie Konečná		Lenka Vališová

8. kategorie	1. místo s postupem 		Alena Medková		Lenka Vališová


Klarinet

1. kategorie	1. místo s postupem		Barbora Švarcová		Petr Staněk

3. kategorie	1. místo s postupem		Simona Žižková		Pavel Vališ
		2. místo			Pavel Hédl		Pavel Vališ

4. kategorie	1. místo s postupem		Jaroslav Mráz		Petr Staněk

5. kategorie	1. místo s postupem		Magdaléna Malíková	Mgr. Miloš Kadeřávek
		1. místo			Vojtěch Kubec		Mgr. Miloš Kadeřávek
		2. místo			Dušan Říha		Pavel Vališ

7. kategorie	1. místo			Ondřej Komín		Pavel Vališ

 

Okresní kolo národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje žesťové

1.2. 2006 Vimperk

1. kategorie trubka 1. místo Filip Hrdlička Karel Škvrna 3. místo Tomáš Smaha Karel Škvrna 3. místo Petra Stašová Karel Škvrna trombon 1. místo s postupem Karel Beránek Karel Škvrna lesní roh 1. místo s postupem Tereza Malíková Karel Škvrna 3. místo Jana Stašová Karel Škvrna 2. kategorie lesní roh 1. místo s postupem Hana Hubáčková Karel Škvrna 3. kategorie trubka 1. místo s postupem Tomáš Mráz Karel Škvrna 2. místo Jakub Hrabák Jan Hrdlička 3. místo Jan Stejskal Jan Hrdlička trombon 1. místo Pavel Janda Jan Hrdlička 4. kategorie lesní roh 1. místo s postupem Barbora Černá Karel Škvrna 5. kategorie trubka 1. místo s postupem Tomáš Doležal Karel Škvrna 1. místo s postupem Tomáš Zeman Karel Škvrna tuba 1. místo s postupem Vít Müller Karel Škvrna 6. kategorie baryton 1. místo Tomáš Tobisch Karel Škvrna 7. kategorie tenor 1. místo s postupem Marek Probst Karel Škvrna 8. kategorie tenor 1. místo s postupem David Musil Karel Škvrna tuba 1. místo s postupem Vladimír Toth Karel Škvrna


 
Umístění žáků ZUŠ Vimperk v krajském kole národní soutěže ZUŠ
ve hře na dechové nástroje dřevěné 23. 2. 2006 Jindřichův Hradec
Zobcová flétna
Kategorie		umístění		jméno žáka			jméno učitele

5. kategorie	3. místo		Bedřiška Simetová			Martin Vališ
Příčná flétna
3. kategorie	2. místo		Přemysl Filous			Lenka Vališová
	
6. kategorie	2. místo		Barbora Szpuková			Lenka Vališová

8. kategorie	1. místo		Alena Medková			Lenka Vališová
Klarinet
1. kategorie	2. místo		Barbora Švarcová			Petr Staněk

3. kategorie	3. místo		Simona Žižková			Pavel Vališ

4. kategorie	3. místo		Jaroslav Mráz			Petr Staněk

5. kategorie	2. místo		Magdaléna MalíkováMgr.		Miloš Kadeřávek

 
Umístění žáků ZUŠ Vimperk v krajském kole národní soutěže ZUŠ
ve hře na dechové nástroje žesťové 24. 2. 2006 Jindřichův Hradec
1. kategorie	trombon	1. místo		Karel Beránek		Karel Škvrna	

2. kategorie	lesní roh	1. místo		Hana Hubáčková		Karel Škvrna

3. kategorie	trubka	2. místo		Tomáš Mráz		Karel Škvrna
								
4. kategorie	lesní roh	1. místo s postupem	Barbora Černá		Karel Škvrna

5. kategorie	trubka	1. místo s postupem	Tomáš Zeman		Karel Škvrna
			1. místo		Tomáš Doležal		Karel Škvrna
					
		tuba	1. místo		Vít Müller			Karel Škvrna

7. kategorie	tenor	1. místo		Marek Probst		Karel Škvrna

8. kategorie	tenor	1. místo		David Musil		Karel Škvrna
	
		tuba	1. místo		Vladimír Toth		Karel Škvrna

				
Diplom za vynikající pedagogickou činnost Karlu Škvrnovi
 
Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje žěsťové - 7.4.2006 Vysoké Mýto

Lesní roh: 4. kategorie 1. místo Barbora Černá

Trubka: 5. kategorie 2. místo Tomáš Doležal

3. místo Tomáš Zeman

Všichni žáci jsou ze třídy uč. Karla Škvrny.


 
Novohradská flétna 2006

kategorie B5 Barbora Szpuková 2.místo

kategorie B6 Alena Medková 1. místo

Obě žákyně jsou ze třídy uč. Lenky Vališové.

Stránky vyrobila a provozuje IT Profi s.r.o. Joomla 2.5 Templates designed by Website Hosting